Teşkilat Fragman

<< 49 50 51 5253 >>

Teşkilat 77. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)

Yorum Yaz (3 Yorum)
Reklamlar
Tür: Aksiyon
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Senaryo: -
Kanal ve Yayın Günü: TRT 1 - Pazar - 20.00
Teşkilat Oyuncuları: Mesut Akusta, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant ve Atılay Uluışık.
Teşkilat Konusu:

Tims&B'nin yapımcılığını üstlendiği TRT 1'in yeni dizisi Teşkilat'ın başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman ve Mesut Akusta gibi usta isimler rol alacak. Çekimlerinin ARalık ayının ilk haftası başlayacağıTeşkilat dizisi Ankara'da çekilecek.

Teşkilat Dizisi Oyuncuları

Çağlar Ertuğrul,

5 Kasım 1987 yılında İzmir 'de dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Bana Masal Anlatma, Medcezir, Benim İçin Üzülme, Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Dağ ve Dağ 2 filmleriyle büyük ün kazanmıştır. Özellikle Star Tv'nin Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yağız Egemen karakteri ile çok popüler bir isim haline gelmiştir. Başarılı oyuncu son olarak ise Afili Aşk dizisinde Kerem karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Deniz Baysal, 

5 Nisan 1991 İzmir doğumlu oyuncu ailenin en küçük bireyi olarak dünyaya gelmiştir, anne ve babası ayrıdır. Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde dış ticaret eğitimi almaktadır. Kayıp Şehir, Babalar ve Evlatlar, Aşk Ekmek, Hayaller ve Kaçak Gelinler, Rüzgarın Kalbi, Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizilerde rol almıştır. Söz dizisinde Savcı karakterine hayat verdikten sonra ise ise Hizmetçiler dizisinde Ela Sönmez karakterine hayat vermiştir.

Mesut Akusta

52 yaşındaki usta oyuncu Karagül dizisiyle tanınmıştır. Karagül dizisinde Kendal karakterine hayat veren Akusta Ezel, Kurtlar Vadisi Pusu, İpsiz Recep, Kurşun Yarası gibi dizilerde rol almıştır. Yıldızlar Şahidim dizisinde Fikret karakterine hayat verdikten sonra usta oyuncu Star Tv'de ekranlara gelen Babil dizisinde Süleyman karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Ezgi Eyüboğlu;

29 yaşındaki güzel oyuncu Adı Mutluluk dizisinde rol aldığı başrol ile tanınmaktadır. Daha önce Muhteşem Yüzyıl, Sudan Bıkmış Balıklar, Yalan Dünya, Ulan İstanbul, Payitaht Abdülhamit ve Bir Aile Hikayesi gibi dizilerde rol almıştır.

Ezgi Şenler,

Güzel oyuncu 28 Ocak 1993 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde hayat verdiği Aslı karakteri ile tanınan oyuncu sonrasında ise Nefes Nefese ve son olarak ise Çatı Katı Aşk dizisinde Ayşen karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Tuncer Salman

15 Mar 1965 Uşak doğumlu usta oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Gelin, Kötü Yol, Bitmeyen Şarkı, Dila Hanım , Kurtlar Vadisi Pusu ve Kördüğüm gibi dizilerde rol almıştır.

Reklamlar
Yorum Yap

Teşkilat dizisine 3 Yorum Yapıldı
  1. kech: @ciceck sen yazdin diye simdi ayrilmaz merak etme :D daha iyisi gelir ben yakistirmiyorum murat yildirimin yanina.
  2. Fenerli: Süper olmaz Murat Yıldırımın gelmesi işte budur
  3. çiçek: serdar çağayatay eertuğrul ayrılmasın